Hama Connect promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hama Connect oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.97 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Connect Czerwony Słuchawki HAMA
69.97
MediaMarkt.pl
HAMA BT Connect CZARNE
84.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Hama
Kategoria:Słuchawki

Opis

wyśmienite do sportu Słuchawki Hama Connect wyśmienicie sprawdzą się jako słuchawki sportowe. Zostały wyprodukowane z tworzyw odpornych na pot, nie zawiodą Cię nawet w trakcie niezwykle intensywnego treningu. W dodatku długość płaskiego, wytrzymałego na plątanie kabla jest dostosowywana, tak, by nie przeszkadzał Ci podczas aktywności.

zrównoważone mocowanie Do zestawu załączono wkładki douszne i silikonowe haczyki w zróżnicowanych rozmiarach. Dzięki temu stabilnie osiadają w uchu i choćby w trakcie intensywnego treningu pozostają na swoim miejscu.

Magnetyczne mocowanie Nie korzystasz ze słuchawek? Zawieś je na szyi, a słuchawki połączą się przy pomocy zaimplementowanych magnesów. Dzięki temu masz słuchawki zawsze przy sobie, bez konieczności noszenia ich w uszach.

Wielofunkcyjny pilot Zintegrowany pilot zezwala na odbieranie i kończenie połączeń, aktywację wybierania numeru przy pomocy głosu i sterowanie muzyką (poprzedni utwór; następny utwór; play; pauza). Zintegrowany mikrofon Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon umożliwiający wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych możesz łatwo przełączać się między słuchaniem muzyki a prowadzeniem rozmów.

Długi czas działania Słuchawki Hama Connect to aż do 4 godzin słuchania muzyki. Czas ładowania to ok. 2 godziny. Słuchawki działają w zasięgu 10 m. W zestawie odnajdziesz dodatkowo specjalny klips, przy pomocy którego możesz zamocować słuchawki np.

do koszulki. Więcej danych o produkcie: w przypadku nieużywania słuchawki można w łatwy sposób spiąć razem dzięki wbudowanym magnesom pozwala na jednoczesne połączenie zestawu słuchawkowego z dwoma smartfonami zaimplementowane mikrofony pozwalają na łatwe przełączanie pomiędzy odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego w trakcie słuchania muzyki zaimplementowana regulacja głośności umożliwia wygodne dopasowanie siły głosu na kablu Zintegrowany pilot zdalnego sterowania pozwala na odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka i indywidualne sterowanie odtwarzaniem muzyki: Play/Pauza/Następny tytuł/Poprzedni tytuł (o ile funkcje te są obsługiwane poprzez telefon) Ta słuchawka douszna stworzona z materiałów niepodatnych na działanie potu umożliwia uprawianie sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki nadzwyczajnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, gwarantując niezakłócone doznania muzyczne kabel taśmowy uniemożliwia zapętlaniu się przewodów Silikonowe wkładki w trzech najróżniejszych wymiarach (S, M, L) wspaniałe przyleganie słuchawek do uszu Słuchawki znakomicie nadają się do prowadzenia telekonferencji oraz chatów przez większość przystępnych komunikatorów.