Hama LiberoBuds promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hama LiberoBuds oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HAMA True Wireless "LIBEROBUDS" Czarne
179.99
Neonet.pl
HAMA True Wireless "LIBERO" Szare
179.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Hama
Kategoria:Słuchawki

Opis

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hama,które dają niczym nieograniczoną wolność ruchu. Bezprzewodowa stacja ładująca pozwala na ładowanie poza domem, natomiast ergonomiczna kompozycja zapewnia komfortowe noszenie poprzez dużo godzin.Maksymalny komfortPrawdziwie bezprzewodowe słuchawki bez jakiegokolwiek kabla.

Dają Ci pełną swobodę ruchów i komfort noszenia niezależnie od typu aktywności: sport, podróżowanie, odpoczynek. Dokanałowa konstrukcja pozbawiona kabla sprawia, iż słuchawki są naprawdę lekkie i wygodne.Pewne dostosowanieLekkie słuchawki o specjalnej konstrukcji wygodnie i bezpiecznie układają się w uszach.

Są zakończone haczykami, dzięki którym trzymają się wyjątkowo jednostajnie. Wkładki w trzech wymiarach idealne przypasowanie do Ciebie, co idzie w parze ze skuteczną redukcją hałasu z otoczenia.5 godzin muzyki i rozmówDo 5 godzin słuchania muzyki i rozmów po jednokrotnym ładowaniu.

A jeśli zabraknie mocy, to ekspresowo naładujesz słuchawki za pomocą bezprzewodowej stacji ładującej. To aż 14 godzin działania bez konieczności podłączania ładowarki do prądu.Stacja ładującaBezprzewodowa stacja ładująca umożliwia 3-krotne naładowanie słuchawek.

Diody LED informują o stanie naładowania. Magnesy mocno trzymają słuchawki wewnątrz, a zamknięcie magnetyczne jest wygodne i uniemożliwia przypadkowe otwarcie opakowania. Do stacji możesz zamocować pętelkę uchwyt do przenoszenia.niepodatność na wodę i potSłuchawki są wodoodporne i niepodatne na pot posiadają klasę ochrony IPX5.

Możesz biegać z nimi w deszczu oraz nosić podczas najistotniej intensywnego treningu, podczas którego wyciskasz siódme poty, bez obaw o zniszczenie.Bluetooth 5.0Bluetooth 5.0 zagwarantuje prędkie i jednostajne połączenia między urządzeniami, jeszcze pokaźniejszy zasięg działania oraz mniejsze zużycie energii.

Czyli skrupulatnie to, czego Ci potrzeba w słuchawkach bezprzewodowych.wygodne sterowanieZintegrowany mikrofon, a także funkcje telefonu umożliwiają prowadzenie rozmów. Wielofunkcyjne przyciski na słuchawkach pozwalają w dodatku na sterowanie muzyką.

To wszystko bez konieczności sięgania po telefon.Asystent głosowySłuchawki są kompatybilne z Google Assistant i Siri. Masz dostęp do swojego asystenta głosowego bez konieczności wyciągania smartfona wystarczy sięgnąć do przycisku na słuchawce.

Multi-zadaniowość na najwyższym poziomie.BezpieczeństwoWykonane ze sprawdzonych materiałów słuchawki przeszły serie testów jakościowych,mieć pewność, iż są w pełni bezpieczne dla swych użytkowników.

To nie tylko funkcjonalne i postępowe akcesorium, to na dodatek bezpieczny artykuł wysokiej jakości.właściwości: Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki genialna jakość dźwięku niepodatność na wodę i pot IPX5 Stacja ładująca: 3-krotne bezprzewodowe ładowanie Redukcja hałasu z otoczenia 2 możliwości noszenia: z haczykiem lub bez W pakiecie 3 rozmiary wkładek stabilne i bezpieczne Kompatybilność z asystentami głosowymi Google Assistant i Siri Funkcja telefonu: odbieranie, odrzucanie połączeń, ostatni wybierany n...