Jabra Biz 2300 Mono promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Jabra Biz 2300 Mono oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Jabra BIZ 2300, Mono, USB, E-STD, FS, MS Business 2393-823-109
699.00
Mall.pl
Jabra BIZ 2300, Mono, USB-C, MS Business 2393-823-189
719.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Jabra
Kategoria:Słuchawki

Opis

Lepsze rozmowy dla centrów kontaktowych
Twoi agenci z centrów kontaktowych to pierwsza linia naszej firmy. Zestaw Jabra BIZ 2300 sprawi, że każda rozmowa z klientem będzie wyśmienitym kontaktem z marką. Ten nowy przewodowy komplet słuchawkowy jest wyposażony w funkcje dźwięku HD, głośnik szerokopasmowy, a także najlepszą w klasie funkcję redukcji szumów.

Dbaj o zadowolenie agentów Twojego centrum kontaktowego
komplet Jabra BIZ 2300 dla centrów kontaktowych łączy w sobie lekką, lecz trwałą konstrukcję ze skromną i mistrzowską skandynawską estetyką. Zestaw Jabra BIZ 2300 działa doskonale, wygląda doskonale i zagwarantuje prostą codzienną obsługę. Jest to pakiet słuchawkowy gwarantujący komfort poprzez cały dzień.

pakiet słuchawkowy dla centrum kontaktowego tworzony z myślą o długotrwałej eksploatacji
zestaw Jabra BIZ 2300 został opracowany z uwzględnieniem całkowitych kosztów posiadania. Oprócz opornego na uszkodzenia wysięgnika obracającego się w zakresie 360 i przewodu usztywnionego kewlarem, zestaw Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany pod kątem szczególnie dynamicznej eksploatacji w centrum kontaktowym.

zestaw słuchawkowy UC z funkcją obsługi połączeń na przewodzie

pakiet Jabra BIZ 2300 to komplet słuchawkowy UC zaopatrzony w instynktowne funkcje obsługi połączeń na przewodzie, które gwarantują wygodę i wysoką produktywność pracy. Szerokie przyciski ze wskaźnikami LED upraszczają agentom odbieranie i kończenie połączeń, wstrzymywanie połączenia, wznawianie połączenia, ustawianie głośności albo wyciszanie rozmowy. Dodatkowo wszystkie przyciski są programowalne.

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • kompozycja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Mikrofon: Tak
 • Pozostałe właściwości:

  konstrukcja:
  - Sposób noszenia: Pałąk na głowę
  - Pałąk na głowę to w pełni dostosowywane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie
  - typ poduszki słuchawki: Pianka ochronna L, szerokie (L) poduszki słuchawki
  Głośniki:
  - Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi
  - Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki
  Ochrona przed hałasem:
  - Protectionlevel 3
  - Protectionlevel 4
  - Normy UE dotyczące hałasu w środowisku pracy: PeakStop
  - Protectionlevel 1
  - Protectionlevel 2
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technika, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę oraz redukuje efekt echa
  Mikrofon:
  - typ mikrofonu: Redukcja szumów
  - podnosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.
  - Czułość mikrofonu: standardowa (E-STD)
  - standardowa (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w typowych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości maszyn telefonicznych.
  - wariant wysięgnika: rozciągliwy
  - Mikrofon z funkcją redukcji szumów o rewelacyjnej sprawności – wspaniale pasuje do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można skonsolidować do wymagań użytkownika.
  Zdalna obsługa połączeń:
  - Jabra PC Suite: Tak
  Program Jabra PC Suite umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC, a także telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W sytuacji przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite proponuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu albo pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i realizowania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej produktywności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 49 g
 • Złącza: 1 x USB 2.0