Jabra Biz 2400 Duo promocja 2020

Cena829.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Jabra
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

Przewodowe zestawy słuchawkowe Jabra Biz 2400 zapewniają firmie maksymalną elastyczność
Wersja USB nadzwyczajnie pasuje do pracy z programami marki Microsoft lub systemami Unified Communications. Posiada atest zgodności z programem Microsoft Office Communicator i jest zoptymalizowany pod kątem obsługi tego systemu.

Główne cechy:
- Wszechstronne rozwiązanie: Łączy się z komputerami i telefonami komórkowymi za pośrednictwem sieci Bluetooth.
- Trwałe urządzenie z niełamiącym się wysięgnikiem
- łatwe do wdrożenia i eksploatacji rozwiązanie – działa na zasadzie plug and play, a także bezproblemowo obsługuje istniejące systemy IT.
-Komputerowe systemy operacyjne obsługiwane przez to urządzenie: Windows/Mac
- certyfikaty: Atest MicrosoftEAN: 5706991009316
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 2499-823-104
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Brak informacji
Mikrofon: Tak
Waga: 79 g
Pozostałe właściwości: Głośniki:- Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi- Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki- Ochrona przed hałasem: PeakStop- Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technika, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę i redukuje efekt echaKonstrukcja: - Sposób noszenia: Pałąk na głowę- Pałąk na głowę to w pełni regulowane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie - typ poduszki słuchawki: Poduszka słuchawki z syntetycznej skóry L, wielkie (L) poduszki słuchawki z plastikowej skóry Mikrofon:- typ mikrofonu: Redukcja szumów- podciąga jakość rozmów przez wyeliminowanie szumów z otoczenia.- Czułość mikrofonu: charakterystyczna (E-STD)- standardowa (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w typowych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości sprzętów telefonicznych.- typ wysięgnika: elastyczny- Mikrofon z funkcją redukcji szumów o genialnej sprawności – świetnie nadaje się do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można połączyć do wymagań użytkownika.- Funkcja wyciszania: Tak- Wyciszenie umożliwia wyłączenie/włączenie mikrofonu bezpośrednio w urządzeniuZdalna obsługa połączeń- Jabra PC Suite: TakProgram Jabra PC Suite umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu pakietów słuchawkowych Jabra i systemów UC oraz telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy pakietów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W sytuacji przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite oferuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu albo pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej sprawności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.