Jabra Pro 920 Duo promocja 2019

Cena868.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie 4IP.pl

Parametry

Producent:Jabra
Kategoria:Słuchawki

Opis

Jabra PRO 920 Duo NC bezprzewodowa słuchawka nagłowna DECT do telefonów stacjonarnych Bezprzewodowy komplet słuchawkowy Jabra PRO 920 Duo NC dedykowany jest do współpracy z większością znanych systemów telefonii stacjonarnej.

Stanowi ekonomiczną opcję do wykorzystywania w wielu środowiskach biurowych. Przystępna obsługa i wdrożenie powodują, że użytkownik ekspresowo nabiera biegłości w obsłudze urządzenia. Cechy artykułu zestaw zaopatrzony w technikę łączności bezprzewodowej DECT 1.8 (spełnia najbardziej szanowane normy DECT, w tym normę europejską DECT i US DECT 6.0.).

Bezpośrednie połączenie z telefonem stacjonarnym. Zasięg rozmów do 120 m. Możliwość połączenia maksymalnie czterech zestawów słuchawkowych z jedną stacją bazową – rozmowy konferencyjne. Wąskopasmowa charakterystyka częstotliwościowa pozwala na odtwarzanie dźwięku w zakresie nadzwyczajnie nadającym się do korzystania z tradycyjnych linii analogowych.

Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) zapewnia cyfrową optymalizację głosu i muzyki oraz redukuje efekt echa. Dźwięk monofoniczny emitowany poprzez jeden głośnik. Mikrofon z funkcją redukcji szumów (Noise Cancelling) unosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.

sztywny wysięgnik ma stałą długość, która przede wszystkim jest zależna od konstrukcji urządzenia. Regulowany pałąk na głowę pozwala na noszenie zestawu na głowie. Funkcja wyciszenia mikrofonu umożliwia wyłączenie/włączenie mikrofonu bezpośrednio w urządzeniu.

Elektroniczny przełącznik widełkowy, umożliwiający odbieranie/kończenie połączeń na telefonie stacjonarnym bezpośrednio przy użyciu zestawu słuchawkowego. Maksymalny czas rozmów do 8 godz. Wskaźnik stanu akumulatora/baterii pokazuje stan naładowania akumulatora.

Centrum sterowania zezwala na obsługę i konfigurację wszelkich sprzętów bezpośrednio z poziomu programu Jabra PC Suite (oprogramowanie nie jest przystępne w zestawie), zapewniając pokaźniejsze możliwości w zakresie masowej instalacji.

Elektroniczna wersja instrukcji obsługi zestawu Jabra PRO 920 Duo przystępna w języku polskim. Więcej danych i prezentacja na stronie produktu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Zalecane akcesoria Jabra GN1000 (mechaniczny podnośnik do bezprzewodowej kontroli rozmów do telefonów stacjonarnych) Jabra LINK EHS (elektroniczny przełącznik do bezprzewodowej kontroli rozmów do telefonów stacjonarnych) komplet z słuchawką przyłączany bezpośrednio do telefonu (podłączenie w miejsce słuchawki klasycznej).

Do bezprzewodowej kontroli połączeń wymagana jest instalacja podnośnika na telefonie, który wznosi słuchawkę z widełek aparatu w momencie odbioru połączenia. Zobacz także: