JBL Club 950NC promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JBL Club 950NC oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 819.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Słuchawki nauszne JBL Club 950NC ANC Czarny
819.00
Media Expert
Club 950 BT NC Słuchawki bezprzewodowe JBL
949.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Zatrać się w muzyce Załóż słuchawki JBL CLUB 950NC na uszy i przenieś scenę do siebie. Legendarne brzmienie JBL Pro Sound i dźwięk Hi-Res dostarczają duże spektrum szczegółów i klarowności, gwarantując niesamowite przeżycia dźwiękowe.

Adaptacyjne tłumienie zakłóceń Marzysz o spokojnej podróży do pracy? O nauce bez przeszkód? Mamy coś w sam raz dla Ciebie. Przejdź z otaczającego Cię świata do przestrzeni Twojej ulubionej muzyki. Wystarczy, iż naciśniesz i przytrzymasz poprzez kilka sekund przycisk Smart Ambient, a przeniesiesz się w swoje ulubione miejsce.

Dźwięk, który dostosowuje się do Twoich potrzeb Musisz uważać na swoje otoczenie? niedługie naciśnięcie przycisku Smart Ambient aktywuje funkcję Ambient Aware bez wstrzymywania Twojej muzyki. Luźno rozmawiaj z ludźmi dookoła Ciebie, nie zdejmując słuchawek; funkcja TalkThru obniża poziom głośności muzyki i wzmacnia głosy zewnętrzne.

wielka moc, obfity wpływ Dzięki sygnałowi wejściowemu 2000 mW, słuchawki nie zawiodą Cię w krytycznych chwilach – specjalnie zaprojektowana cewka przetwornicy i magnes mają większą oporność na przeciążenia.

Chcesz wzmocnić niskie tony? Nie musisz szukać daleko. Stuknij przycisk wzmocnienia niskich tonów na prawym nauszniku, aby uzyskać wymagany dźwięk nie trwoniąc przy tym żadnego bitu. Uzyskaj pomoc od Asystenta Google i Amazon Alexa Niezależnie od tego, czy preferujesz Asystenta Google czy Amazon Alexa, Twoje słuchawki JBL CLUB 950NC służą pomocą.

wystarczy użyć aplikacji My JBL Headphones, żeby ustawić asystenta głosowego, a następnie stuknąć w lewy nausznik, by wysyłać wiadomości tekstowe, odtwarzać ulubioną muzykę, sprawdzić pogodę i niemało więcej.

Uzyskaj efekt kabiny dźwiękowej Stuknij przycisk STAGE+ w swojej aplikacji My JBL Headphones, żeby natychmiast przenieść się do kabiny dźwiękowej DJ-a. Marka JBL dopasujeła siły z niektórymi z najkorzystniejszych DJ-ów na świecie, by uchwycić brzmienie ich prywatnych studiów nagraniowych, dzięki czemu możesz słuchać w taki sposób, jak zawodowcy.

55 godzin audio Twoje całonocne sesje odsłuchowe mogą bez problemu przeciągnąć się do następnego dnia – otrzymasz 55 godzin łączności Bluetooth (22 godzin z włączoną funkcją ANC) przed kolejnym ładowaniem.

wspaniałe połączenia dzięki technice Dual-Mic Koniec z poszukiwaniami spokojnego i cichego miejsca, aby odebrać połączenie. Technologia dual-mic zastosowana w słuchawkach JBL CLUB 950NC wycisza dźwięki otoczenia, gdy rozmawiasz, dzięki czemu możesz dzwonić z dowolnego miejsca.

Od bezprzewodowej muzyki, płynnie połączonej dzięki technice Bluetooth 5.0, po połączenia niewymagające wykorzystania rąk, słuchawki nadążają za Tobą w każdym miejscu. Słuchawki na cały dzień najlepsze słuchawki to takie, o których zapominasz, że są założone.

Słuchawki JBL CLUB 950NC komfortowo dopasowują się do Twoich uszu dzięki nausznikom wypełnionym poduszką. Do tego wytworzono je z zachowaniem wzornictwa najwyższej klasy z wysokiej jakości materiałów, takich jak metalowe zawiasy i delikatna obudowa.

Dźwięk wykonany dla Ciebie Wiesz, jaką muzykę uwielbiasz. Producent JBL ponadto to wie. Słuchawki JBL CLUB 950NC wyposażono w funkcję Personi-Fi, technologię zasilaną poprzez HarmanX, która dostosowuje Twój korektor do płci, wieku i preferencji.

przychylne podróżom Zabierz ze sobą słuchawki w następną podróż, dużą lub małą. Kompozycja składająca się w kulę powoduje, że prosto je ze sobą zabrać, w trakcie gdy smukłe, twarde etui broni je w Twojej torbie lub kieszeni