JBL Club Pro+ promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem JBL Club Pro+ oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Słuchawki JBL CLUB PRO+ TWS (bezprzewodowe, douszne)
649.00
Sferis.pl
-6%
JBL Club Pro+
649.00
OleOle!
słuchawki bezprzewodowe douszne, JBL CLUB PRO+ TWS
659.00
Empik
CLUB PRO+ TWS Słuchawki bezprzewodowe JBL
689.00
MediaMarkt.pl
JBL Club Pro+
689.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

Słuchawki JBL Club PRO+ TWS Czarne Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki również powinny. Od podróży metrem, poprzez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień.

Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą sprawność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz.

Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe rodzaju „nothing-to-plug-in" i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.

Legendarny dźwięk JBL Pro Sound Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dostosować dźwięk w słuchawkach JBL CLUB PRO+ do własnych upodobań albo wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, tworzone przez najlepszych DJ-ów na świecie.

Bezproblemowa łączność, perfekcyjne technologie Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.

A co jeśli ktoś spróbuje w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć Twoją rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie.

Ci potrzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru powoduje, że łatwo to zrobić, mając włączone słuchawki.