JBL E45BT promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem JBL E45BT oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
JBL E45BT (czarny)
249.00
OleOle!
-33%
Słuchawki nauszne JBL E45 BT Czarny
249.00
Media Expert
-33%
JBL E45BT (czarny)
249.00
RTV EURO AGD
-33%
Słuchawki nauszne JBL E45 BT Czarny DARMOWY TRANSPORT
249.00
ELECTRO.pl
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E45BT Biały
349.00
MediaMarkt.pl
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E45BT Czarny
369.00
MediaMarkt.pl
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E45BT Niebieski
369.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

JBL E545 BT Przemierzaj świat, słuchając wspaniałej muzyki, bezprzewodowo. JBL E45BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, półotwarte Bluetooth 4.0. Gwarantują do 16 godzin odtwarzania, a czas ładowania to tylko dwie godziny.

W pakiecie znajduje sięprzewód do używania pasywnego. Wysokiej klasy przetworniki 40 mm, lekka waga konstrukcji, nieporównana jakość wykonania i oryginalna jakość dźwięku JBL to cechy standardowe tego modelu.

Słuchawki E45 BT to jeden z najmocniej uniwersalnych towarów, który charakteryzuje się akumulatorem gwarantującym słuchanie muzyki do 16 godzin, eleganckim pałąkiem wykończonym materiałem oraz praktyczną konstrukcją.

To oznacza, iż rozrywka nigdy się nie kończy, a doskonała zabawa jest jeszcze bardziej intensywna bez względu na to co robisz – pracujesz, przemieszczasz się komunikacją miejską lub spacerujesz po mieście.

Słuchawki JBL E45 BT to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę, a także najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane poprzez JBL brzmienie. Możesz bez problemu przełączyć się pomiędzy urządzeniami na przykład z urządzenia przenośnego na telefon komórkowy, a dzięki temu nigdy nie pominiesz połączenia.

wyekwipowane pozostały w dostosowujące się, wygodne poduszki, dzięki którym słuchawki pozostaną na swoim miejscu nawet, gdy jesteś w ruchu. Rozpromienią Twój dzień i zapewnią prawidłową zabawę. Wysmakowany wygląd i rozłączany przewód z pilotem i mikrofonem, to wszystko sprawi, że nie będziesz chcieć rozstać się ze słuchawkami E45 BT.