JBL E65 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem JBL E65 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 552.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
JBL E65BTNC (niebieski)
552.00
RTV EURO AGD
-37%
Słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Niebieski DARMOWY TRANSPORT
552.00
ELECTRO.pl
-37%
Słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Niebieski
552.00
Media Expert
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Biały
559.00
MediaMarkt.pl
JBL E65BTNC (niebieski)
559.00
OleOle!
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Niebieski
569.00
MediaMarkt.pl
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Czarny
879.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami, a także znanym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego oraz aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na wyjątkowo wysokim poziomie.

Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w niezwykle wygodny materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dostosowują się do kształtu ucha, co pozwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z energiczną redukcją hałasów z zewnątrz (jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w wyjątkowo dobrym położeniu na tle konkurencji.

Warto także wspomnieć, że najnowszy model słuchawek kolekcji JBL E zaopatrzono w akumulator gwarantujący do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje wyłącznie 2 godziny.

Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać pomiędzy sobą. W dodatku ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując dołączony do zestawu nieplączący się materiałowy kabel z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem.

JBL E65 BT NC dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je na dodatek składać na płasko, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem w czasie transportu. Wspomniana już intensywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu.

Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zapewnia wygodę użytkowania bez zbędnych przewodów i transparentnie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC)....