JBL E65BT promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JBL E65BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
JBL E65BTNC (czarny)
399.00
OleOle!
JBL E65BTNC (czarny)
439.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami, a także znanym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego oraz aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na wyjątkowo wysokim poziomie.

Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w niezwykle wygodny materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dostosowują się do kształtu ucha, co pozwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z energiczną redukcją hałasów z zewnątrz (jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w wyjątkowo dobrym położeniu na tle konkurencji.

Warto także wspomnieć, że najnowszy model słuchawek kolekcji JBL E zaopatrzono w akumulator gwarantujący do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje wyłącznie 2 godziny.

Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać pomiędzy sobą. W dodatku ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując dołączony do zestawu nieplączący się materiałowy kabel z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem.

JBL E65 BT NC dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je na dodatek składać na płasko, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem w czasie transportu. Wspomniana już intensywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu.

Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zapewnia wygodę użytkowania bez zbędnych przewodów i transparentnie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC)....