JBL E65BT promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL E65BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-55%
JBL E65BTNC (czarny)
399.00
OleOle!
JBL E65BTNC (czarny)
539.00
RTV EURO AGD
Bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL E65 BT NC Biały
879.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami i popularnym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego i dynamicznego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na niezwykle wysokim poziomie.

Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w niezwykle komfortowy materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dostosowują się do kształtu ucha, co zezwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z dynamiczną redukcją hałasów z zewnątrz (równocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w bardzo korzystnym położeniu na tle konkurencji.

Warto również wspomnieć, że najnowszy model słuchawek serii JBL E wyposażono w akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje jedynie 2 godziny.

Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać między sobą. W dodatku ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując załączony do zestawu nieplączący się materiałowy kabel z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem.

JBL E65 BT NC dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je w dodatku składać na płasko, co jest wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem w czasie transportu. Wspomniana już aktywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu.

Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zagwarantuje wygodę użytkowania bez zbędnych przewodów i krystalicznie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC)....