JBL Quantum 600 RGB promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL Quantum 600 RGB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 619.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
JBL Quantum 600
619.00
OleOle!
JBL Quantum 600
619.00
RTV EURO AGD
Quantum 600 Czarny Słuchawki bezprzewodowe JBL
619.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak

Opis

Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę unikatową, a każdego gracza lepszym. Nasz legendarny dźwięk zagwarantuje najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.Korzyści:Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort choćby w trakcie najdłuższych sesji gier.Dzięki przetwornikom 50 mm nasz legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.Kierunkowy mikrofon z voice focus Zgodność z konsolami i komputeramiSkocz po przekąskę bez zdejmowania zestawu słuchawkowego.

JBL Quantum 600 jest bezstratnym, bezprzewodowym zestawem słuchawkowym 2,4 GHz do gier, z baterią wystarczającą na 14 godzin działania...