JBL Reflect Mini 2 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL Reflect Mini 2 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 204.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
[OUTLET] Słuchawki JBL Reflect Mini 2, Bluetooth
204.86
Empik
JBL Reflect Mini 2 (niebieski)
319.00
RTV EURO AGD
JBL Reflect Mini 2 (niebieski)
319.00
OleOle!

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Typ douszne

Opis

Słuchawki JBL Reflect Mini 2 Niebieski Legendarne brzmienie JBL znane na całym świecie brzmienie JBL było polepszane przez ponad 70 lat, żeby stać się najbardziej epicką ścieżką dźwiękową do Twojego aktywnego życia.

przedstawiamy bezprzewodowe słuchawki, które łączą Twoje zamiłowanie do sportu z Twoim aktywnym trybem życia. Słuchawki JBL Reflect Mini 2 pasują do uszu każdego kształtu i wielkości dzięki funkcjonalnym, silikonowym zastrzeżonym nakładkom Freebit™, przystępnym w trzech wymiarach.

Bateria wystarczająca na 10 godzin z funkcją szybkiego ładowania Dzięki baterii, która pozwala Ci słuchać legendarnego brzmienia JBL nawet poprzez 10 godzin, możesz pozostawać w ruchu bez obaw – nie ominie Cię nawet jedna nuta.

prędko doładuj baterię – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu. Możesz wygodnie zarządzać połączeniami i uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku. Lekkie niesłychanie lekka i wytrzymała aluminiowa budowa zagwarantuje Ci długofalowy komfort równocześnie podczas treningu, jak i codziennych zajęć.

Ich oporna na pot, lekka aluminiowa kompozycja wygląda stylowo i bezpretensjonalnie, a pilot wyposażony w 3 przyciski oraz mikrofon powoduje, iż muzyka i połączenia telefoniczne są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Odblaskowy przewód słuchawek zapewnia Ci lepszą widoczność podczas nocnych treningów. Pilot z trzema przyciskami Możesz wygodnie zarządzać połączeniami i uzyskać dostęp do asystenata głosowego jednym dotknięciem przycisku.

ponadto słuchawki JBL wyposażone są w odblaskowe kable, zaprojektowane z myślą o świetnej widoczności w nocy. Są także wytrzymałe na pot. Wykonuj intensywniejsze ćwiczenia bez żadnych obaw. Słuchawki mają normę odporności IPX5, co sprawa, że przetrwają nawet najtrudniejsze terningi.