JBL T205 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem JBL T205 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
JBL T205 Srebne
69.00
Neonet.pl
JBL T205 Czarne
79.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ douszne

Opis

JBL T205 to słuchawki douszne eksponujące się świetnym brzmieniem Pure Bass. Najkorzystniejszy towarzysz podróży i kompan długich rozmów telefonicznych. Słuchawki spektakularnie się przedstawiające, nadzwyczajnie praktyczne i w dostępnej cenie!

Douszne słuchawki JBL T205 oferują legendarne brzmienie JBL Pure Bass, tak standardowe dla marki z ponad 70-letnimi tradycjami. Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Wyposażono je w wysokiej klasy metalizowaną obudowę i przetworniki o średnicy 12,5 mm. Generują solidne niskie tony, natomiast miękkie, praktycznie ukształtowane wkładki douszne zezwalają na wygodne używanie poprzez długie godziny. Ponadto jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwala na kontrolowanie odtwarzania muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki tym rozwiązaniom słuchawki JBL T205 to codzienny towarzysz w pracy, w domu i w podróży.

nad wyraz wygodnym rozwiązaniem jest nieplączący się płaski kabel. Cechuje się on trwałością i funkcjonalnością. W dodatku miękkie, ergonomicznie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort w trakcie słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Wysokiej klasy metalizowana pokrywa jest wykończeniem nadającym słuchawkom wyrafinowany i stylowy wygląd. W zestawie odszukamy też miękki futerał do przechowywania słuchawek, kiedy akurat nie są stosowane.