JBL T600BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL T600BT oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
JBL Słuchawki Nauszne BT T600BT NC Białe
299.00
Neonet.pl
-14%
JBL T600 BT NC, czarny
299.00
Neonet.pl
-14%
JBL T600 BT NC Różowe
299.00
Neonet.pl
-14%
JBL TUNE 600BTNC (niebieski)
299.00
OleOle!
JBL TUNE 600BTNC (niebieski)
319.00
RTV EURO AGD
JBL T600 BT NC niebieskie
349.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

JBL Tune600BTNC to lekkie i kompaktowe nauszne słuchawki

Bezprzewodowe JBL T600 z aktywną redukcją szumów (ANC), wyposażone w przetworniki o średnicy 32 mm. Idealnie nadają się do codziennego wykorzystania, a możliwość składania usprawnia ich transport.

unikalne brzmienie JBL Pure Bass

Dzięki JBL Pure Bass można cieszyć się bezprzewodowym słuchaniem muzyki bez niechcianego szumu przez ponad 12 godzin. Słuchawki można kompletnie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą dopełniającego odłączanego przewodu, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym.

Wysoka jakość wykonania

Model JBL Tune600 BT NC jest wyprodukowany z wytrzymałych materiałów i dostępny w czterech świeżych kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Dzięki lekkim materiałom słuchawki wygodnie leżą na uszach, a wytrzymała kompozycja powoduje, iż można je składać i rozkładać poprzez długie lata użytkowania. Usytuowane na muszlach przyciski pozwalają na łatwą obsługę połączeń i muzyki.

JBL

Od ponad 70 lat producent JBL projektuje systemy wytwarzające skrupulatny i imponujący dźwięk w największych salach koncertowych, operach i kinach na całym świecie. Słuchawki JBL Tune600 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL z głębokimi i solidnymi niskimi tonami. Ponadto wyposażone zostały w aktywną redukcję zakłóceń, która likwiduje szumy zewnętrzne i pozawala cieszyć się czystą muzyką.

Bluetooth i NC

technika Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości strumienia audio ze smartfona lub tabletu. W dodatku wbudowanym mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne i w prosty sposób kontrolować dźwięk i połączenia za pomocą słuchawek. Słuchawki zapewniają do 12 godzin działania akumulatora z włączonym Bluetooth i redukcją szumów i do 22 godzin pracy z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów.