JBL T710BT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem JBL T710BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Tune 710BT Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL
299.00
MediaMarkt.pl
-25%
Słuchawki JBL Tune 710BT (bezprzewodowe, nauszne, różowe)
299.00
Sferis.pl
JBL BT TUNE 710BTBLS
399.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie dużo basów, mnóstwo zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass gwarantuje znakomite brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka budowa wokółuszna proponuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

Słuchawki o konkretnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego rozmiaru i wziąć ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

Akumulator pozwala korzystać z słuchawek nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w pakiecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki czemu nie przegapisz połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie.

Wybierz kolor, który nadaje się do Twojego stylu albo nastroju i zanurz się w świecie idealnego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat marka JBL projektuje imponujące systemy skrupulatnego nagłośnienia dla sporych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z konkretnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak dobrze, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth.

Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swoich urządzeń Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe przystępne przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technikę Bluetooth® na inne.

Możesz bezproblemowo przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo nawet poprzez 50 godzin. Prędkie naładowanie akumulatora poprzez 5 minut gwarantuje 3 dopełniające godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.