JBL T760 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JBL T760 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Tune 760NC Biały Słuchawki JBL
499.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki JBL T760NCBLS BT (różowe,bezprzewodowe)
549.00
Sferis.pl
Tune 760NC Niebieski Słuchawki JBL
599.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU Niebieskie Twoja muzyka, bez hałasu Tylko Twoja muzyka – wszystko inne jest nieważne. Wyjątkowo wygodne słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU o konkretnym brzmieniu dotrzymują obietnicy.

Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza Twoją uwagę,skoncentrować się na tym, co najważniejsze – choćby przez 35 godzin. Chcesz więcej? Zyskaj dopełniające 2 godziny zasilania po zaledwie 5 minutach ładowania.

Słuchawki Tune 760NC są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć Ci przy każdej przygodzie, a do tego umożliwiają podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® jednocześnie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego podczas oglądania filmu na tablecie.

Słuchawki JBL Tune 760NC momentalnie parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem i oferują funkcję odbierania połączeń bez użycia oraz obsługę asystenta głosowego. Starczy podłączyć słuchawki JBL Tune 760NC przy pomocy odłączanego kabla.

Wybierz świetny odcień do swojego nastroju i baw się korzystnie! Aktywna redukcja hałasu Wsłuchaj się w swoją muzykę. Wyeliminuj hałas. Dzięki aktywnej redukcji hałasu będziesz mógł w pełni wczuć się w słuchane utwory, zapominając o całym otaczającym Cię świecie.

Ucieknij do świata muzyki ze słuchawkami JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU. Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat marka JBL projektuje imponujące systemy precyzyjnego nagłośnienia dla wielkich obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z mocnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak korzystnie, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach. 35 godzin czasu pracy akumulatora z wł.

BT i NC - Czas ładowania 2 godziny Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu albo 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność, aby wrócić do słuchania swych ulubionych utworów na słuchawkach JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU.