JVC HA-S31M promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JVC HA-S31M oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki nauszne JVC HA-S31M-A-E Niebieski
69.00
Media Expert
Słuchawki nauszne JVC HA-S31M-A-E Niebieski
69.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:JVC
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Słuchawki JVC HA-S31M znamionują się minimalnym, prostym, a równocześnie wysmakowanym i popularnym wzornictwem. Nie mają konkurencji w swym niesamowicie niskim przedziale cenowym. Jakość wykonania i dźwięku nie ustępują droższym słuchawkom.

w sytuacji tego urządzenia mamy do czynienia z 30mm magnesami neodymowymi. Ta konstrukcja zapewnia dynamiczny, czysty dźwięk z wyraźnym basem i szczegółowym sopranem. Materiał, z którego wytwarzano produkt, jest konkretnym, nietłukącym się tworzywem nienaturalnym.

dzięki temu słuchawki są lekkie - ważą tylko 140 gramów. Wbudowany mikrofon pozwala rozmawiać bez wyjmowania telefonu. Połączenie można odebrać za pomocą jednego z przycisków na słuchawce. Na dodatek będziemy mogli kontrolować głośność muzyki, zmieniać utwory i włączać albo wyłączać odtwarzanie.

Obrotowe nauszniki pozwolą Ci lepiej związać słuchawki do plecaka lub torby. Wygodniej będzie nosić je na szyi, gdy ich nie używamy....