Koss BT540 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Koss BT540 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki KOSS BT540i, Bluetooth
499.00
Empik
Koss BT540i
499.00
OleOle!
Koss BT540i
499.00
RTV EURO AGD
Słuchawki nauszne KOSS BT540i Czarny
499.00
Media Expert

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki Bluetooth Koss BT540i
Na przestrzeni wielu lat słuchawki Koss wyznaczały standardy w świecie muzyki. Wielu światowej sławy wokalistów i zespołów korzystało z towarów tej legendarnej producenta. Koss był do tego stopnia lubiany, że za prezydentury Richarda Nixona słuchawki Koss Pro-4 pozostały instalowane w Air Force One. W latach 70-tych firma przeniosła się do nowej lokalizacji, gdzie jednym z najważniejszych działów był dział badań i rozwoju. Do dnia dzisiejszego to właśnie tam powstają nowe produkty.
Słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technologię Bluetooth BT540i są najnowszą propozycją inżynierów firmy Koss.
Słuchawki Koss BTS540i należą do tej samej rodziny do modele Koss SP540 czy Koss Pro4S i charakteryzują się nowym, istotnie stylowym designem.
posiadając najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie Bluetooth wykorzystujące technologię aptX, Koss BT540i są najbardziej progresywnymi słuchawkami, zaprojektowanymi i wytworzonymi przez pioniera na rynku słuchawek, firmę Koss.
Użytkownicy mogą być w kontakcie ze światem zewnętrznym dzięki zastosowanym podwójnym mikrofonom, które są zsynchronizowane w celu redukcji odgłosów otoczenia, zapewniając wyjątkową czystość dźwięku. Nieskomplikowane w lokalizacji zastosowane przyciski, pozwalają słuchaczom na szybką nawigację, przełączanie utworów, pauzowanie i wznawianie odtwarzania, pogłaśnianie, ściszanie i odbieranie rozmów telefonicznych.
Bezprzewodowe słuchawki BT540i Bluetooth zostały wyposażone w najnowsze, skrupulatne głośniki PLX40, które są nad wyraz subtelne w górze pasma, wokale oraz zakres średnich tonów znamionuje się niezwykłą przezroczystością i czystością. Całości dopełnia energiczny lecz nie przesadzony bas. Wysokiej jakości, obszyte skórą gąbki nauszników zamykają przestrzenie wokół ucha, tworząc znakomitą i szczelną osłonę oraz stanowczo komfortowe dopasowanie do głowy słuchacza. Dzięki czemu możesz cieszyć się niczym nie zmąconą muzyką.
zaimplementowane baterie litowo-jonowe gwarantują ponad 8 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu. By zapewnić bezproblemowe działanie do zestawu załączony pozostał przewód audio, który może być podłączany gdy baterie się wyczerpią. Wyjeżdżasz? Nie ma żadnego problemu. Kompozycja słuchawek Koss BT540i umożliwia złożenie ich na czas transportu i schowanie do szczególnie gustownego etui. Dzięki czemu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce i masz pewność, iż Twoje słuchawki będą bezpieczne na czas podróży.
informacje technologicznE
wariant Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne aktywne
Impedancja (Ω) 38
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 25 000
Zniekształcenia (%) -
Czułość (dB/V) 100dB SPL
Długość przewodu (m) 1,2
budowa Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
dopełniające FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga kg 0,21
Materiał wykończenia Naturalna skóra
http://www.dozywotniagwarancja.pl/
Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez firmę KOSS. KOSS gwarantuje, że oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub zamianę poprzez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl posiadają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.