Koss CS95 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Koss CS95 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Koss CS95
99.99
OleOle!
Koss CS95
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki nauszne CS95 Koss

Koss CS95 jest poręcznym zestawem słuchawkowym z mikrofonem. Model ten obsługuje szerokie pasmo przenoszenia, dzięki czemu pozwala uzyskać wysoki poziom realizmu w trakcie prowadzenia rozmów i rozgrywek komputerowych. Dzięki wysokiej czułości i zminimalizowanym zniekształceniom dźwięku – nie wspominając o możliwości komunikowania się bez wykorzystania rąk, na co pozwala elektretowy, redukujący hałas mikrofon – jednostronne słuchawki CS95 świetnie sprawdzą się w rękach prawdziwych wielozadaniowców.

Niezależnie od tego, czy komunikujesz się przez telefon albo przy pomocy aktywowanego głosowo albo rozpoznającego głos oprogramowania – czy też relaksujesz się za pośrednictwem gier komputerowych – komplet słuchawkowy CS95 gwarantuje komfort poprzez sporo godzin, umożliwiając prowadzenie nawet nad wyraz długich konwersacji. Wygodę korzystania ze słuchawek zwiększa przewód o długości 2,4 m.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytworzonej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty producenta Koss!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

  • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę i pewność zastosowania jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!