Koss KEB6 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Koss KEB6 oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 38.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Koss KEB6i (czarny)
38.99
OleOle!
-22%
Koss KEB6i (biały)
38.99
OleOle!
Koss KEB6i (czarny)
44.99
RTV EURO AGD
Koss KEB6i (biały)
44.99
RTV EURO AGD
Słuchawki dokanałowe KOSS Słuchawki dokanałowe KOSS KEB6i Czarny
44.99
Media Expert
Słuchawki dokanałowe KOSS Słuchawki dokanałowe KOSS KEB6i Biały
44.99
Media Expert
Słuchawki KOSS KEB6i
46.36
Empik
Słuchawki dokanałowe KOSS KEB6i Fioletowy
49.99
Media Expert
Słuchawki dokanałowe KOSS KEB6i Czerwony
49.99
Media Expert

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ douszne

Opis

Słuchawki Koss KEB6i

Model KEB6i to dokanałowe słuchawki opracowane z myślą o miłośnikach muzyki, którzy nieraz korzystają ze słuchawek podczas ruchu.

Słuchawki Koss KEB6i wyekwipowane są w 1,2-m przewód z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem funkcyjnym, umożliwiającym m.in. Nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Ta drobna kompozycja przekonuje wytrzymałością, „mobilnością” i wysokiej jakości brzmieniem typowym dla słuchawek Koss. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają 13-mm przetworniki, gwarantujące wyśmienite brzmienie. Słuchawki wyekwipowane są w końcówki w trzech wymiarach, niewielkim, średnim i obfitym, które dzięki specjalnemu kształtowi gwarantują bezpieczne i pewne mocowanie w uszach i komfort stosowania.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • atest „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę, a także pewność użycia jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!