Koss KPH7 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Koss KPH7 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.81 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-96%
Słuchawki KOSS KPH/7
28.81
Empik
Słuchawki KOSS KPH7
30.65
Media Expert
Słuchawki nauszne KOSS KPH/7 Czerwony
32.99
Media Expert
Audio-Technica ATH-G1
719.00
RTV EURO AGD
Audio-Technica ATH-G1
719.00
OleOle!

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon nie
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ na głowę

Opis

Słuchawki Koss KPH7

Słuchawki nauszne Koss KPH7 to przykład lekkiej konstrukcji dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

Najważniejsze cechy:

  • dynamiczne przetworniki,
  • lekka nauszna kompozycja,
  • nadzwyczajne do urządzeń mobinych

Koss KPH7 są nadzwyczajnym rozwiązaniem dla osób szukających pełnego i przezroczystego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi słuchawek. Ten nauszny model jest wyposażony w aktywne przetworniki, gwarantujące powiększoną charakterystykę częstotliwości.


Dzięki ażurowej konstrukcji maskownicy scena dźwiękowa jest przestrzenna. Odsłuch powoduje dużo przyjemności za sprawą świetnej selektywności brzmienia. Wyłowienie poszczególnych rytmów i melodii w utworach z rozmaitych gatunków muzycznych nie stanowi problemu, choćby „nieosłuchanemu” użytkownikowi. Koss KPH7 to wyśmienite słuchawki do współpracy z urządzeniami i mobilnymi wyekwipowanymi w gniazdo mini-jack 3,5 mm

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • dokument „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!