Koss The Plug promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Koss The Plug oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
Koss The Plug (czarny)
69.99
OleOle!
-72%
Koss The Plug (czarny)
69.99
RTV EURO AGD
Koss The Plug Wireless (czarny)
199.99
OleOle!
Koss The Plug Wireless (czarny)
249.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 16 om
Mikrofon nie
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ douszne

Opis

Słuchawki Koss The Plug

Słuchawki Koss The Plug są słuchawkami jedynymi w swoim typu. Odtwarzają dźwięk z nieprawdopodobną akustyczną dokładnością i niewiarygodną izolacją głównie spotykaną wśród droższych słuchawek zamkniętych.


Słuchawki Koss The Plug charakteryzują energiczne elementy usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki wewnątrz kanału słuchowego. Miękka poduszka nadzwyczajnie dopasowuje się do kształtu ucha przez co uzyskany zostaje głęboki bas i czysty sopran.

Koss The Plug znamionują specjalne poduszki zrobione z hydrofilnego uformowanego uretanu dzięki temu słuchawka dostosowuje się do ucha słuchacza zawsze gdy wkłada on ją do ucha.

Słuchawki Koss The Plug, douszne słuchawki stereo dla wykwintnych słuchaczy! przystępne w wielu wersjach kolorystycznych. „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 40 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 40zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji produktu przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

  • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę i pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!