Koss UR20 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Koss UR20 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 131.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Koss UR20
131.59
OleOle!
Koss UR20
159.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Słuchawki Koss UR20 Model UR20 to zamknięta kompozycja, która nadzwyczajnie sprawdza się w roli słuchawek dla DJ-ów.

zastosowane podzespoły szerokie pasmo przenoszenia i energiczne, „gęste” brzmienie z konkretnym, dynamicznym basem.


Atutem wokółusznych słuchawek UR20 jest skuteczna izolacja od hałasu, dzięki temu z łatwością można wychwycić niemal dowolny detal muzyczny. Komfort używania, nawet w trakcie długich odsłuchów i aktywnych sesji nagraniowych, zwiększają kołnierze nauszników stworzone ze sztucznej skóry. Mimo swojej małej wagi UR20 wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m. Przewód podłączony jest do jednej słuchawki.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek stworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę oraz pewność użycia tylko oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!