Koss UR40 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Koss UR40 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 156.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki nauszne KOSS UR40 Srebrno-czarny
156.99
Media Expert
Koss UR40
156.99
OleOle!
Koss UR40
156.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Koss
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 60 om
Mikrofon nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji perfekcyjnej dla mobilnych użytkowników.

Dzięki poprawie transmisji sygnału i zastosowaniu lepszych przewodników uzyskujemy dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Staranność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

Hybrydowa konstrukcja słuchawek zezwala na użycie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Produkowane ze skóry ekologicznej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla zwiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica tworzy wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która pozwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

Podsumowując UR40 to słuchawki charakteryzujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

Słuchawki są istotnie lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, iż w praktyce są nad wyraz komfortowe w wykorzystywaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty producenta Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę oraz pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!