Logitech G Pro promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Logitech G Pro oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Słuchawki przewodowe LOGITECH G Pro 981-000721
299.00
MediaMarkt.pl
Logitech G Pro
348.00
RTV EURO AGD
Logitech G Pro
348.00
OleOle!
Słuchawki LOGITECH G Pro
349.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki LOGITECH Gaming G Pro X
399.00
Media Expert
Logitech G Pro X
399.00
OleOle!
Logitech G Pro X
448.00
RTV EURO AGD
Słuchawki LOGITECH G Pro X 7.1
449.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

PRO Gaming Headset

wytwarzanY DLA PROFESJONALISTÓW
komplet słuchawkowy do gier Logitech G PRO jest rezultatem ścisłej współpracy z wieloma profesjonalnymi graczami grającymi w różnorodne gatunki gier. Usłysz każdy strzał, umiejętność, krok dzięki świadomości pozycyjnej i przestrzennej, której potrzebuje każdy fachowy gracz. Bądź w ciągłym kontakcie ze swoją drużyną i ciesz się klarownie czystymi poleceniami głosowymi. Komplet słuchawkowy PRO został zaprojektowany wraz z profesjonalistami i wytworzona do wygrywania.

WYGODA I solidność
To zestaw słuchawkowy z wytrzymałymi widełkami i stalowym pałąkiem. Miękkie nauszniki z pianki zapamiętującej zarys i imitacji skóry z pasywną redukcją szumów zapewniają niezwykłą wygodę w trakcie długich sesji.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
budowa z wyjątkowych materiałów siateczkowych zagwarantuje stanowczo czyste i staranne wrażenia dźwiękowe i ulepszony zakres odtwarzania basów. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać.

MIKROFON KLASY fachoweJ
Twój głos będzie głośny i wyraźny. Odłączany mikrofon PRO na wysięgniku o długości 6 mm gwarantuje szersze pasmo przenoszenia, niższy współczynnik sygnału do szumów i większą czułość, a zintegrowany pop filtr i osłona broniąca przed wiatrem blokują niepożądane szumy. Wysokiej klasy mikrofon gwarantuje staranne polecenia głosowe, dzięki temu Twoja drużyna za każdym razem wie co robić. Możesz odłączyć go na czas podróży lub gdy używasz oddzielnego mikrofonu studyjnego (sprzedawany oddzielnie).

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora dostrojone poprzez Twoich ulubionych e-sportowców są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Możesz użyć profile profesjonalistów lub dostosować je według własnych specyfikacji. Zapisuj ulubione profile w zewnętrznej karcie pamięci USB i używaj idealnie dopasowanych ustawień korektora na innych komputerach PC.

nowoczesna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) umożliwia przejrzyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

UNIWERSALNY przewód

zestaw słuchawkowy jest wyekwipowany w kabel do komputera o długości 2 m z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszaniem mikrofonu, dzięki temu można wyłączyć się z rozmowy, gdy to konieczne.

kolekcja PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wytwarzanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, aby wygrywać

Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany poprzez mistrzowskich graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,kreować najkorzystniejszy sprzęt klasy profesjonalnej.


Akcesoria w zestawie
zestaw słuchawkowy do gier PRO Gaming Headset Nakładki słuchawek z imitacji skóry i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Dokumentacja
Pozostałe cechy
Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz