Logitech g pro promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Logitech g pro oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-58%
Słuchawki LOGITECH Gaming G Pro X
399.00
Media Expert
-58%
Logitech G Pro Nauszne Czarny
399.00
OleOle!
-58%
Logitech G Pro Nauszne Czarny
399.00
RTV EURO AGD
Słuchawki LOGITECH Gaming G Pro X
441.00
ELECTRO.pl
Logitech G Pro X Nauszne Czarny
441.00
RTV EURO AGD
Logitech G Pro X Nauszne Czarny
441.00
OleOle!
Słuchawki LOGITECH Gaming G Pro X
441.00
Avans.pl
Słuchawki LOGITECH G Pro X Lightspeed
639.00
Media Expert
Logitech Zestaw słuchawkowy G Pro X Lightspeed Wireless Headset
954.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

sprawnOŚĆ KLASY fachoweJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia innowacyjnej komunikacji i dokładnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia i zagwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
pakiet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zapewnia wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS gwarantującej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z zastosowaniem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać istotnie czyste i precyzyjne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

profesjonalny KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

nowoczesna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) umożliwia klarownie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i kabel do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki czemu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas stosowania. Dołączone etui chroni pakiet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

kolekcja PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wytworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej zaawansowanej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, by wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,tworzyć najlepszy sprzęt klasy profesjonalnej.


Akcesoria w komplecie
pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon kabel do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe właściwości
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz