Logitech G332 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Logitech G332 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 156.39 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Słuchawki LOGITECH G332
156.39
Avans.pl
-21%
Logitech G332
156.39
OleOle!
Słuchawki LOGITECH G332
163.00
Media Expert
Logitech G332
179.99
RTV EURO AGD
G332 Słuchawki LOGITECH
199.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

G332 zestaw słuchawkowy do gier USŁYSZ WIĘCEJ, GRAJ WIĘCEJ. Komplet słuchawkowy do grania Logitech G332 tworzy wysoki poziom dźwięku, zapewniając intensywne doświadczenia gry. Doświadcz dreszczyku emocji w czasie gry, słysząc dokładnie wszystko i zapewniając sobie bycie słyszanym.

wspaniałe do grania Te słuchawki zapewnią Ci nieszablonowy komfort stosowania MEMBRANY O ŚREDNICY 50 MMDuże membrany o średnicy 50 mm budujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia podczas grania.

Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli wyśmienicie. TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNY6-milimetrowy mikrofon sprawia, iż członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Mikrofon z możliwością wyciszenia na wysięgniku uruchamia wyciszenie, gdy nie chcesz, żeby inni Cię słyszeli, i składa się, gdy w ogóle go nie potrzebujesz.

JEDEN zestaw SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYTwoje słuchawki łączą się z komputerem PC lub Mac lub z konsolami takimi jak PlayStation 4™, Xbox One™ i Nintendo Switch™ oraz z urządzeniami mobilnymi poprzez kabel 3,5 mm.

stworzonY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE I WYTRZYMAŁOŚCIKażdy komponent tych słuchawek powstał z myślą o komforcie wykorzystywania: Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze nienaturalnej skóry obniżają nacisk na uszy.

Miseczki obracają się o 90 poziomów, zapewniając wygodę wykorzystywania. Komfortowo i ekspresowo reguluj głośność na zróżnicowanych platformach dzięki kółku głośności wbudowanemu w miseczkę. Akcesoria w komplecie Wszystko, co odnajdziesz w pudełku.

Słuchawki G332 Rozgałęziacz Dokumentacja Logitech G332 pakiet słuchawkowy do gier. Play Advanced...