Logitech G432 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech G432 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 287.64 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Słuchawki LOGITECH G432
287.64
Avans.pl
-4%
Słuchawki LOGITECH G432
287.64
Media Expert
G432 Słuchawki LOGITECH
299.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 39 om
Mikrofon tak
Typ nauszne

Opis

komplet słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom.

Membrany o średnicy 50 MM obszerne membrany o średnicy 50 mm wytwarzają pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia w trakcie grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli perfekcyjnie.

Twój głos będzie głośny i wyraźny lepszy i powiększony 6-milimetrowy mikrofon sprawia, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, aby inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania przez obrócenie.

Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko w sytuacji systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z użyciem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości, a także realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, że poczujesz się w samym środku akcji. Jeden komplet słuchawkowy, wszystkie platformy zestaw słuchawkowy można zespoić z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 albo Nintendo Switch w trybie dokowania poprzez załączony przetwornik DAC USB.

Możesz ponadto podłączyć go do konsoli lub urządzenia przenośnego przy pomocy kabla z wtykiem 3,5 mm. Tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy komponent tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie używania.

Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze nienaturalnej skóry zmniejszają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 stopni, zapewniając wygodę używania. Reguluj głośność na rozmaitych platformach dzięki kółku głośności zaimplementowanemu w miseczkę.

dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming konstrukcja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m kolor (wyliczeniowy) Czarny wymiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g