Logitech G635 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Logitech G635 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 461.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Słuchawki LOGITECH G635
461.90
Media Expert
Słuchawki LOGITECH G635
467.62
Avans.pl
G635 Wired 7.1 Słuchawki LOGITECH
479.00
MediaMarkt.pl
Logitech G635
479.00
RTV EURO AGD
Słuchawki Logitech G635 981-000750
492.99
Allegro.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 39 om
Typ nauszne

Opis

Słuchawki G635 981-000750 najkorzystniejsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najszczególniej innowacyjnej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zapewnia ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G powiększone do 50 mm i technika dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest przystępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały tworzone z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje wyśmienitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze pokaźniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są niezwykle czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która cechuje się pokaźniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

dokładne i dokładne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może bez dwóch zdań przesądzić o wygranej lub przegranej.Pełne możliwości dostosowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G i dopasowywać preferencje dźwięku dzięki specyficznym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania przez obrócenie, który zagwarantuje stanowczo czyste i staranne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w pakiecie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden pakiet słuchawkowy, wszystkie platformyJeden komplet słuchawkowy do wszelkich maszyn.

pakiet słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z choćby dwóch urządzeń jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wytworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został wyekwipowany w obfite, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g