Logitech g733 lightspeed (fioletowy) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Logitech g733 lightspeed (fioletowy) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Biały
429.00
RTV EURO AGD
-14%
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Biały
429.00
OleOle!
-14%
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Fioletowy
429.00
RTV EURO AGD
-14%
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Fioletowy
429.00
OleOle!
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Niebieski
438.00
OleOle!
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Niebieski
438.00
RTV EURO AGD
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Czarny
499.00
RTV EURO AGD
Logitech G733 Lightspeed Nauszne Czarny
499.00
OleOle!

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 39 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Typ nauszne

Opis

G733 Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swemu Nareszcie zestaw słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wyprodukowany dla komfortu. Jest on zaopatrzony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i nowoczesne oświetlenie, których Ci potrzeba, żeby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów bezawaryjnej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel.

Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln kolorów, dwie strefy dostosowania oświetlenia, aby były bardziej personalne.

Personalizuj kolory, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą darmowego oprogramowania do grania G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dopasowania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie barwnych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj.

Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o dokładnym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej niż kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i niezwykle wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu przez Discorda.

USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, precyzyjna klarowność dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G tworzone są z niepowtarzalnego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, tworząc skrupulatny, czysty dźwięk, zapewniający bogate, płynne doznania kinowe.

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry mają do zaoferowania – z każdego kierunku.

Najnowsza technika DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, żeby uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów albo przystosuj swój własny przy pomocy oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch niewielkich cheeseburgerów lub 250 żelków.

Jest wyjątkowo lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, by odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go choćby tam nie było. KONTUROWA, by PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dopasowuje się do głowy i kreuje kontur wokół twarzy.

zniża punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i dostosowywany zawieszany pałąk upewnia się, że wszystko pasuje rewelacyjnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technologię gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.