Logitech g735 (biały) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Logitech g735 (biały) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 774.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Słuchawki LOGITECH G735
774.00
ELECTRO.pl
-1%
Słuchawki LOGITECH G735
774.00
Avans.pl
-1%
Słuchawki LOGITECH G735
774.00
Media Expert
-1%
Logitech G735 - biały
774.00
OleOle!
Logitech G735 - biały
779.00
RTV EURO AGD
G735 Biały Słuchawki bezprzewodowe LOGITECH
779.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier RGB G733 LIGHTSPEEDNareszcie zestaw słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i produkowany dla komfortu. Jest on wyposażony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i nowoczesne oświetlenie, których Ci potrzeba, by wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODATechnologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Może się różnić w zależności od używania i warunków pracy na komputerze.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50% i wyłączonym podświetleniu. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel. Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym.

Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJOkoło 16,8 mln odcieni, dwie strefy przypasowania oświetlenia, by były bardziej personalne. Personalizuj kolory, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami.

Zaprogramuj to wszystko przy pomocą gratisowego oprogramowania do grania G HUB. Dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMIOd odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon G733 jest gotowy do dobrania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie barwnych akcesoriów.

Dobieraj i dopasowuj. Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘKUsłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o skrupulatnym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej niż kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Funkcje progresywne, jak DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE, a także LIGHTSYNC RGB nie są dostępne na PlayStation 4.

Brzmij niesamowicie i niezwykle wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda. ULTRALEKKAJedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch drobnych cheeseburgerów albo 250 żelków. Jest szczególnie lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, aby odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki czemu można grać tak, jakby go choćby tam nie było.

KONTUROWA, żeby PASOWAŁADwuwarstwowa pianka dopasowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i formuje kontur wokół twarzy. Zmniejsza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę podczas długich sesji grania.

Miękki i regulowany zawieszany pałąk upewnia się, że wszystko pasuje nieprzeciętnie.Akcesoria w komplecie: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier RGB G733 LIGHTSPEED Odwracalny miękki pałąk (w zestawie) Odłączany mikrofon Bezprzewodowy odbiornik LIGHTSPEED (USB-A) kabel do ładowania USB-C do USB-A Pozostałe cechy: Membrana: Pro-G 40 mm Mikrofon (wysięgnik): Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz 10 kHz Zasięg bezprzewodowy może się zmieniać w zależności od użytkownika i charakteru pracy na komputerze.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.: Do 20 metrów rodzaj połączenia: technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED poprzez USB Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%: Bez podświetlenia: 29 godzin Domyślne podświetlenie: 20 godzin Video:...