Logitech G735 (biały) (5099206097520) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Logitech G735 (biały) (5099206097520) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Słuchawki LOGITECH G735
749.00
ELECTRO.pl
-25%
Słuchawki LOGITECH G735
749.00
Avans.pl
-25%
G735 Biały Słuchawki bezprzewodowe LOGITECH
749.00
MediaMarkt.pl
Logitech Słuchawki G733 Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, biały
1002.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier RGB G733 LIGHTSPEEDNareszcie pakiet słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wyprodukowany dla komfortu. Jest on wyposażony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i innowacyjne oświetlenie, których Ci potrzeba, aby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo aniżeli kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODATechnologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Może się różnić w zależności od używania i warunków pracy na komputerze.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50% i wyłączonym podświetleniu. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel. Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym.

Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJOkoło 16,8 mln odcieni, dwie strefy dopasowania oświetlenia, aby były bardziej personalne. Personalizuj kolory, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami.

Zaprogramuj to wszystko przy pomocą gratisowego oprogramowania do grania G HUB. Dostosowuj DALEJ Z AKCESORIAMIOd odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon G733 jest gotowy do dopasowania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie barwnych akcesoriów.

Dobieraj i dostosowuj. Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘKUsłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o skrupulatnym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej niż kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Funkcje zaawansowane, jak DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE oraz LIGHTSYNC RGB nie są dostępne na PlayStation 4.

Brzmij niesamowicie i nad wyraz wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu przez Discorda. ULTRALEKKAJedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch drobnych cheeseburgerów lub 250 żelków. Jest nad wyraz lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, żeby odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go nawet tam nie było.

KONTUROWA, aby PASOWAŁADwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i generuje kontur wokół twarzy. Obniża punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania.

Miękki i dostosowywany zawieszany pałąk upewnia się, iż wszystko pasuje rewelacyjnie.Akcesoria w zestawie: Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier RGB G733 LIGHTSPEED Odwracalny miękki pałąk (w zestawie) Odłączany mikrofon Bezprzewodowy odbiornik LIGHTSPEED (USB-A) przewód do ładowania USB-C do USB-A Pozostałe cechy: Membrana: Pro-G 40 mm Mikrofon (wysięgnik): Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz 10 kHz Zasięg bezprzewodowy może się zmieniać w zależności od użytkownika i charakteru pracy na komputerze.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.: Do 20 metrów rodzaj połączenia: technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED przez USB Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera.

Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%: Bez podświetlenia: 29 godzin Domyślne podświetlenie: 20 godzin Video:...