g935 lightsync - czarny marki Logitech promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem g935 lightsync - czarny marki Logitech oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 551.41 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Słuchawki LOGITECH G935
551.41
Media Expert
Słuchawki LOGITECH G935
557.13
Avans.pl
Słuchawki LOGITECH G935
557.13
ELECTRO.pl
G935 Wireless 7.1 Słuchawki LOGITECH
599.00
MediaMarkt.pl
Logitech G935
664.99
OleOle!
Logitech G935
671.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 zagwarantuje najkorzystniejsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, żeby grać przez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia albo poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności używania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, równocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm gwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym albo komputerze, bez zastosowania akumulatora.

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wykonane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje nieprzeciętną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Teraz, dzięki powiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niż kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są bardzo czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technologii DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która znamionuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z całą pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.

Pełne możliwości dobraniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także dopasowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden zestaw słuchawkowy do wszelkich maszyn. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia przenośne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący transparentnie czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Ponadto ma on wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

wykonany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem choćby podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Zestaw słuchawkowy do gier G935 został wyekwipowany w wielkie, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką i zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości:...