Logitech g935 lightsync - czarny (5099206081918) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Logitech g935 lightsync - czarny (5099206081918) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 647.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Logitech G935
647.00
RTV EURO AGD
-3%
Słuchawki LOGITECH G935
647.00
Media Expert
-3%
Słuchawki LOGITECH G935
647.00
Avans.pl
-3%
Słuchawki LOGITECH G935
647.00
ELECTRO.pl
G935 Wireless 7.1 Słuchawki LOGITECH
649.00
MediaMarkt.pl
Logitech G935
664.99
OleOle!

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 gwarantuje najlepsze cechy obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz zastosować bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać przez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia albo przez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, jednocześnie ładując urządzenie za pomocą kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm zagwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym lub komputerze, bez zastosowania akumulatora.

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wykonane z hybrydowej siateczki, która zapewnia doskonałą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Dzisiaj, dzięki powiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niżeli kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w konkretnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze większej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są szczególnie czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która cechuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Staranne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może na pewno przesądzić o wygranej lub przegranej.

Pełne możliwości dobraniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN komplet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden pakiet słuchawkowy do wszystkich sprzętów. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia przenośne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący klarownie czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Ponadto ma on wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

wykonany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem choćby podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Pakiet słuchawkowy do gier G935 został wyekwipowany w obszerne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką i zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w komplecie: Pozostałe właściwości:...