Logitech H111 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Logitech H111 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 76.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Słuchawki LOGITECH H111
76.99
Media Expert
H111 Słuchawki LOGITECH
99.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

H111 pakiet słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie albo smartfonie komplet słuchawkowy może być stosowany w prawie wszystkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki charakterystycznemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, że zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, żeby zapewnić sobie pełny komfort.

Mikrofon może być prosto wykorzystywany równocześnie po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo umożliwia prowadzenie wyraźnych rozmów i sprawia, że ten komplet słuchawkowy jest nieprzeciętny do filmów, gier i muzyki.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić równocześnie po lewej, jak i po prawej stronie, a choćby obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Dodatkowo zezwala na eliminację szumów tła, co oznacza klarowną jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

Obsługa popularnych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj lepsze wrażenia w trakcie korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

komplet słuchawkowy może być wykorzystywany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki standardowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm. Rozciągliwy, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, by jak najlepiej rejestrował głos, a także obrócić do góry, informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa budowa (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku odcień (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w pakiecie - komplet słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe atrybuty wymogi systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszej - Mac OS X 10.5 albo nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 albo nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm