Logitech H650 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech H650 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Logitech H650e USB
239.00
RTV EURO AGD
Słuchawki LOGITECH H650e Mono
239.86
Media Expert
Słuchawki LOGITECH H650e Mono
245.58
Avans.pl

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

pakiet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i wyróżniający się od innych zestaw słuchawkowy gwarantujący fachową jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne części sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY pakiet SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień bez wątpienia docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zapewnia czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najbardziej sprawne i wygodne.

profesjonalny zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co podkreśla komplet słuchawkowy Logitech H650e. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED oznajmiająca innych, iż właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój fason. To profesjonalny zestaw słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z świetną transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów zestaw słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE elementy STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk powiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy kabel jest oporny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, gwarantując wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny automatycznie przełącz...