Logitech H820 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Logitech H820 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 493.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Słuchawki Logitech H820e Wireless Headset Mono
493.71
Sferis.pl
Słuchawki Logitech Wireless Headset mono H820E
549.00
Allegro.pl
Słuchawki LOGITECH H820E Mono
552.80
Media Expert
Słuchawki LOGITECH H820E Mono
558.52
Avans.pl
Słuchawki LOGITECH H820E Dual
749.00
Avans.pl
Logitech Wireless Headset H820E
749.00
OleOle!
Słuchawki LOGITECH H820E Dual
749.00
Media Expert
Logitech Wireless Headset H820E
839.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, nad wyraz ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu albo wyprostować się i przeciągnąć. Pakiet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek i proponuje technologię niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA obszerniejszEJ SWOBODY

pakiet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i zagwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA poprzez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i postępowej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać mnóstwo godzin wygody i wysoką odporność.

świetnY DLA intensywnYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w aktywnym miejscu pracy może być trudne. Zestaw słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Zestaw słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to rewelacyjne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED informuje innych o trwającym połączeniu, w trakcie gdy wskaźnik wizualny powiadamia o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
zestaw słuchawkowy H820e Headset ma atesty lubianego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Zestaw słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz pakiet głośnomówiący H820e Mono lub H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika sygnalizuje optycznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co zapobiega przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.1

usuwanie SZUMU I ECHA

zestaw słuchawkowy H820e jest wyekwipowany w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki czemu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się świetnie nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się samoczynnie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co upraszcza ich użycie z dowolną stacją roboczą w sytuacji sporego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE elementy STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1, a także zwiększania/ograniczania głośności. Konstrukcja z uniesionym przyciskiem zagwarantuje punkt odniesienia dla palców, dzięki temu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na regulowanym wysięgniku zezwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, by zapewnić idealny komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
nieprzeciętnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zapewnia rewelacyjny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma zezwala na podniesienie produktywności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W sytuacji wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz stosowny artykuł i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w komplecie: - komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe cechy: wymogi systemowe:- Windows Vista lub nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0