Logitech Wireless Headset H600 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech Wireless Headset H600 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Słuchawki LOGITECH H600
259.00
ELECTRO.pl
Słuchawki LOGITECH H600
263.00
Media Expert
Logitech Wireless Headset H600
269.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 30 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

Podłącza się go do komputerów za pomocą odbiornika USB

Bezprzewodowa swoboda podczas korzystania z komputera
Oderwij się od komputera i poruszaj się luźno podczas rozmowy. Lekki, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy o pokaźnym zasięgu pozwala słuchać i rozmawiać w odległości do 10 m (33 stóp). Laserowo strojone membrany i mikrofon z funkcją niwelacji szumów gwarantują wyraźny dźwięk w trakcie rozmów i dźwięk stereo. Obsługuje komputery z systemem Windows® i komputery Mac z portami USB-A i ulubione aplikacje do prowadzenia rozmów. Regulowany pałąk i piankowe miseczki słuchawek zapewniają wygodę choćby po wielu godzinach wykorzystywania.

DŹWIĘK BEZPRZEWODOWY
Pozostaw nanoodbiornik w porcie USB-A komputera i poruszaj się swobodnie po domu lub biurze w promieniu do 10 m (33 stóp) od komputera. Akumulator pozwala cieszyć się dźwiękiem bezprzewodowym nawet poprzez sześć godzin.

BOGATY DŹWIĘK STEREO
Laserowo strojone membrany udoskonalony dźwięk cyfrowy, umożliwiając całkowite zaangażowanie się w muzykę, gry lub połączenia.

MIKROFON Z FUNKCJĄ NIWELACJI SZUMÓW
Pozycję sprężystego mikrofonu można komfortowo dopasować, by zapewnić ulepszone przechwytywanie głosu i redukcję dźwięków z otoczenia. Znajdujący się po prawej stronie wysięgnik można odsunąć i ukryć w pałąku, gdy nie jest potrzebny.

elementy STERUJĄCE PRZY UCHU
Możesz łatwo włączyć lub wyłączyć zasilanie, dostosować głośność albo wyciszyć rozmowę przy użyciu prostych składników sterujących, które znajdują się na prawej miseczce słuchawki. W trakcie podróży możesz przechowywać nanoodbiornik na spodzie lewej miseczki słuchawki.

MIĘKKOŚĆ I WYGODA
dostosowywany wyściełany pałąk i obrotowe piankowe poduszeczki do uszu unikatową wygodę choćby przy wielu godzinach słuchania. Zestaw słuchawkowy można prosto złożyć w celu przenoszenia.

ODBIORNIK USB-A
Po prostu podłącz nanoodbiornik do portu USB-A komputera i to już wszystko — możesz natychmiast zacząć rozmawiać, słuchać muzyki albo grać w gry. Zestaw można ładować przy użyciu dołączonego kabla USB-A. Prowadzenie rozmów jest realne w dodatku w trakcie ładowania. Akumulator pozwala cieszyć się dźwiękiem bezprzewodowym nawet przez sześć godzin.

dane techniczne i szczegóły
  • Impedancja wejściowa: 30 omów
  • Czułość (słuchawki): 102 dB +/-3 dB
  • Czułość (mikrofon): -44 dBV/Pa +/-3 dB
  • Pasmo przenoszenia (słuchawki): od 40 Hz do 10 kHz
  • Pasmo przenoszenia (mikrofon): od 100 Hz do 6,5 kHz
  • Długość kabla do ładowania USB-A: 1,22 m
  • Połączenia: zgodność z USB-A (1.1, 2.0, 3.0)
rozmiary
  • Wysokość x szerokość x głębokość: 180 mm × 215 mm × 78 mm
  • Waga: 0,105 kg
wymagania systemowe Współpracuje z lubianymi aplikacjami do prowadzenia rozmów, niezależnie od platformy i systemu operacyjnego.
Windows® albo macOS
Chrome OS™
Port USB (Port albo adapter rodzaju A)