Marshall Major III promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Marshall Major III oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
MARSHALL MAJOR III BIAŁE
249.00
Neonet.pl
-45%
MARSHALL MAJOR III CZARNE
249.00
Neonet.pl
MARSHALL MAJOR III BLUETOOTH White
419.00
Neonet.pl
Major III Bluetooth Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL
427.00
MediaMarkt.pl
MARSHALL Major III Bluetooth Czarne
427.00
Neonet.pl
MARSHALL słuchawki Major III BT, białe
446.00
Mall.pl
MARSHALL MAJOR III BLUETOOTH Brown
449.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Marshall
Kategoria:Słuchawki
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Marshall MAJOR III Bluetooth Czarne Marshall SŁUCHAWKI MAJOR III Bluetooth Czarne Słuchawki Major III Bluetooth otwierają nowy rozdział w historii rewolucji Marshalla. Ta postępowa odsłona klasycznych słuchawek została zaprojektowana na nowo: udoskonalony design i tradycyjna sylwetka, wierna oryginalnemu modelowi.

Słuchawki Major III Bluetooth to swoboda i komfort bezprzewodowej technologii Bluetooth oferowanej przez markę aptx i ponad 30 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu. Zgodnie z tradycją słuchawki Major III są osłonięte sprawdzoną warstwą winylową i opatrzone logotypem z legendarną czcionką – wszystko to jest ukłonem w stronę dumnej tradycji Marshalla.

FUNKCJE Bluetooth aptX Połącz się bezprzewodowo z słuchawkami Major III Bluetooth dzięki technologii Bluetooth aptX. Technika Bluetooth aptX nie tylko zezwala na odtwarzanie muzyki zarejestrowanej z pokaźniejsza częstotliwością próbkowania, lecz także pozwala ograniczyć do minimum problemy z synchronizacją dźwięku i obrazu, zezwalając na oglądanie filmów z wyśmienitą synchronizacją.

Daje to też swobodę i komfort poruszania się w granicach zasięgu transmisji radiowej wynoszącego 9 metrów (30 stóp). Ponad 30 godz. Bezprzewodowego słuchania muzyki Słuchawki Major III Bluetooth zapewniają silne brzmienie i ponad 30 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki po jednym naładowaniu, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Legendarny dźwięk Słuchawki Major III Bluetooth zostały zaopatrzone w 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki dźwięku, które wspaniałe przekazywanie basów, łagodne odtwarzanie tonów przeciętnych i przejrzyście czyste brzmienie sopranów, czerpiąc z bogatej, ponad pięćdziesięcioletniej tradycji nadzwyczajnego dźwięku.

Funkcje telefonu Łatwość korzystania z funkcji telefonu powoduje, że słuchawki Major III Bluetooth to idealny towarzysz na każdy dzień. Urządzenie zezwala na bezprzewodowe odbieranie, odrzucanie i kończenie połączeń przy pomocy pokrętła.

Pokrętło regulacyjne Wielokierunkowe pokrętło umożliwia odtwarzanie, wstrzymywanie, zmianę kolejności odtwarzania i regulację głośności dźwięku, a także pozwala włączyć i wyłączyć słuchawki....