OPPO Enco W11 (biały) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem OPPO Enco W11 (biały) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
OPPO Słuchawki douszne BT TWS Oppo Enco W11 Białe
177.00
Neonet.pl
Enco W11 Słuchawki OPPO
177.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Oppo
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W11 Mniej opóźnień, obszerniejsza stabilność.Zamiast odbierać sygnały z jednej i przesyłać go do drugiej, słuchawki W11 jednocześnie odbierają sygnały z obu stron. W wyniku czego opóźnienie jest mniejsze, a połączenie bardziej jednostajne Bluetooth 5.0.

Audio jest za każdym razem z TobąWbudowany układ Bluetooth 5.0 powiększa odporność na zakłócenia sygnału, pozwalając radować się nieustannym dźwiękiem. Parowanie i zapamiętywanie.Po sparowaniu słuchawek W11 z urządzeniem będą one samoczynnie wznawiać połączenie za każdym razem, gdy będziesz ich używać w promieniu 10 metrów od niego.

Niezależnie od tego, czy telefon jest w kieszeni, czy po drugiej stronie pokoju, Twoja muzyka jest z Tobą. Słuchaj bez przerwyNa jednym ładowaniu możesz cieszyć się 5 godzinami odtwarzania lub choćby 20 godzinami z etui ładującym.

starczy 15 minut ładowania, aby zasilić 1 godzinę odtwarzania. Dzięki czemu Twoja muzyka może Ci towarzyszyć choćby wtedy, gdy jest za mało czasu na pełne naładowanie Wyraźny bass czysty dźwięk.Słuchawki W11 mają 8 mm dynamiczny przetwornik z tytanowymi kompozytowymi membranami, które wzmacniają basy i zwiększają zasięg wysokich częstotliwości, zapewniając ultra czysty dźwięk.

Obsługiwany jest także format audio AAC, co zagwarantuje wyższą szybkość kodowania dźwięku, która pozwala radować się każdym szczegółym muzyki. Słuchawki, na których można polegać.Słuchawki W11 są odporne na kurz i wodę o stopniu ochrony IP55.

Niezależnie od tego, czy się pocisz, czy złapałeś w deszczu, słuchawki będą wykonywać swoją pracę. Możesz wziąć muzykę tam, gdzie jej Ci potrzeba - do pracy, na siłownię lub na świeże powietrze. Chroń swoje połączenia przed zewnętrznym hałasem.Obie strony słuchawek W11 mają funkcję eliminacji szumów podczas połączeń, co obniża niepożądany hałas z otoczenia.

choćby w zatłoczonych miejscach lub w pobliżu sporego natężenia ruchu połączenia będą wyraźne. Dotyk inteligencjiInteligentne sterowanie dotykowe sprawia, że korzystanie ze słuchawek W11 jest dziecinnie proste.

Odtwarzaj/wstrzymuj muzykę jednym dotknięciem, a pomiń utwory podwójnym dotknięciem. Możesz także aktywować asystenta głosowego przy pomocy dotykowych składników sterujących, co zagwarantuje pokaźniejszą wygodę użytkowania.

Zaprojektowany żeby zmaksymalizować wrażenia audio.nieszablonowa kompozycja słuchawek znakomicie dostosowuje się do kształtu ucha. Na dodatek w zestawie znajdują się 3 silikonowe wkładki douszne o rozmaitych wymiarach, by jeszcze precyzyjniej wytłumić dźwięki otoczenia.

Waga 4,4 g, bezkompromisowy design.kompozycja douszna pomaga tłumić hałas zewnętrzny, zapewniając znakomity dźwięk. Dzięki wadze zaledwie 4,4 g ich noszenie jest praktycznie nieodczuwalne.Akcesoria w komplecie: Etui ładującePozostałe parametry: Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa pojemność baterii: 40 mAh (Słuchawki) 400 mAh (Etui ładujące) Czas odtwarzania (głośność 50%): 5 h (słuchawki) 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: 120 min wytrzymałość na wodę i kurz: IP55...