Panasonic RP-HT161 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Panasonic RP-HT161 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 48.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Panasonic RP-HT161E - nauszne
48.00
OleOle!
PANASONIC RP-HT161E-K
51.00
Neonet.pl
Słuchawki nauszne PANASONIC RP-HT161E-K Czarny
51.00
Media Expert
Panasonic RP-HT161E - nauszne
59.99
RTV EURO AGD
RP-HT161E-K Słuchawki PANASONIC
59.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon nie
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt by nie pomyślał, że napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od typowych, ferrytowych, więc zapewniają odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych wymiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same cechy. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań tradycyjnych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich rozmiar jest szczególnie jest dokładnie dobierany do przetwornika. Na skutek czego dostajemy lżejszą konstrukcję z obszerniejszą amplitudą drgań membrany a co z tego wynika pokaźniejszą moc, ulepszone odwzorowanie niskich i przeciętnych tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych wymiarach kapsuły.

Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

Połączenie praktyczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego bardzo komfortowe w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z zróżnicowanym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o dużej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami i cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy i szczegółowe wysokie tony. Kabel do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został załączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.