Philips SHB2515 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips SHB2515 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
SHB2515BK/10 Czarny Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS
299.00
MediaMarkt.pl
Philips słuchawki bezprzewodowe SHB2515, białe
379.00
Mall.pl
Philips słuchawki bezprzewodowe SHB2515, czarne
499.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

Uzyskaj nawet do 110 godzin odtwarzania lub rozmów dzięki etuiRuszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. W całości naładowane etui pozwala na nawet 110 godzin odtwarzania.

Jedno ładowanie urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i zapewnia około 5 godzin odtwarzania lub rozmów. Przenośne etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAHNigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z zastosowanym powerbankiem 3350 mAH ładuje nie tylko słuchawki, lecz także telefon.

starczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB. Miękkie, gumowe wykończenie. Skrupulatne i komfortowe dopasowanie.Dzięki przypasowanej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach.

Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek zagwarantuje idealne przypasowanie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek genialną szczelność i dają pewność, że nie umknie Ci żaden dźwięk.

6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Genialny dźwięk, konkretne basy.świetny dźwięk i potężne basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje skuteczność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono pozwala na odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz izolować się od świata dookoła.

Inteligentne parowanie. Samoczynne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth.Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.

Przycisk wielofunkcyjny. Przystępna obsługa muzyki i połączeń.Steruj muzyką i połączeniami łatwo przy pomocy przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się ten kawałek? Przełącz go przy pomocy długiego kliknięcia.

Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Zastosowany mikrofon z redukcją echa zapewnia wyraźny dźwięk w trakcie rozmowy. Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa zagwarantuje czysty dźwiękKoniec z irytującym echem podczas rozmów telefonicznych.

Dzięki redukcji efektu echa możesz zawsze radować się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń....