Philips TAPH802 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips TAPH802 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
PHILIPS BT NC TAPH802BK czarne
319.00
Neonet.pl
TAPH802BK/00 Słuchawki Bluetooth PHILIPS
458.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki bezprzewodowe Dzięki technice Bluetooth nie będziesz musiał martwić się o splątane kable! Słuchawki są absolutnie bezprzewodowe – starczy, iż podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer,radować się muzyką!

Ciesz się pełnym brzmieniem Słuchawki wokółuszne bezproblemowo wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą Ci cieszyć się pełnym i potężnym dźwiękiem. Ich zarys i miękkie poduszki czynią je w dodatku niezwykle wygodnymi i nieinwazyjnymi dla ucha.

To świetne rozwiązanie gdy chcesz odpłynąć w świat muzyki. Rozmawiaj wygodnie Słuchawki te posiadają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swymi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha.

Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście. Aktywna redukcja szumów Słuchawki wyposażone są w technikę aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń.

Jest to rewelacyjne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. Na ulicy) jak i jeszcze w czasie dłuższych podróży (np. W pociągu). Regulacja głośności Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł prosto kontrolować aktualny poziom głośności, bez zapotrzebowania wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę.

Złącze 3,5 mm Słuchawki są wyekwipowane w charakterystyczne złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu....