Philips TAPH805 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Philips TAPH805 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Philips Performance TAPH805BK/00
399.00
OleOle!
-43%
TAPH805BK/00 Słuchawki Bluetooth PHILIPS
399.00
MediaMarkt.pl
-43%
Philips Performance TAPH805BK/00
399.00
RTV EURO AGD
PHILIPS BT NC TAPH805BK/00 Czarne
429.00
Neonet.pl
Philips słuchawki bezprzewodowe TAPH805
699.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchaj muzyki, a nie deszczu. Możesz sterować funkcją aktywnej redukcji szumów w bezprzewodowych słuchawkach nausznych, dopasowując ją do sytuacji. 30 godzin odtwarzania i rozciągliwe, prędkie ładowanie zapewniają wygodę podczas całej podróży.Korzyści: Odetnij się od hałasu dzięki aktywnej redukcji szumów.

Stuknięcie muszli słuchawki pozwala usunąć hałas z otoczenia i skoncentrować się na muzyce. Jeśli idziesz ulicą, możesz słuchać muzyki bez wyciszania odgłosów z otoczenia w trybie Awareness. Te słuchawki świetnie sprawdzą się podczas każdej podróży.

Jedno ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Czas odtwarzania (albo rozmowy) wynosi 30 godzin przy wyłączonej funkcji redukcji szumów i 25 godzin przy włączonej. Znakomicie dostrojone neodymowe przetworniki akustyczne zapewniają głębokie basy i wyraźne tony średnie, dzięki temu idealnie sprawdzają się przy słuchaniu jednocześnie muzyki, jak i podcastów.

zastosowany mikrofon z funkcją redukcji echa zapewnia czysty dźwięk. Prędkie ładowanie: 6 godzin działania po 15 minutach ładowania. Bezzwłoczne ładowanie: 2 godziny działania po 5 minutach ładowania. Głośność można regulować, przesuwając palcem w górę albo w dół na dotykowym panelu sterowania na muszli słuchawki.

Funkcję aktywnej redukcji szumów można włączyć albo wyłączyć jednym dotknięciem. Miękkie poduszki nauszne zakrywają całe ucho, starannie do niego przylegając i pasywnie izolując dźwięki z zewnątrz. Opaska na głowę jest lekka,dostosowywana i gładka.

Te słuchawki nie zaplączą Ci się we włosy. Zarządzaj swoimi powszednimi zadaniami bez wyjmowania telefonu — wystarczy zastosować Asystenta Google....