Pioneer SE-C3T promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Pioneer SE-C3T oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
PIONEER SE-C3T Białe
62.27
Neonet.pl
-22%
Pioneer SE-C3T-W
62.27
OleOle!
Pioneer SE-C3T-W
62.29
RTV EURO AGD
PIONEER SE-C3T Czerwone
69.99
Neonet.pl
PIONEER SE-C3T Szare
79.80
Neonet.pl
SE-C3T-H Słuchawki PIONEER
79.80
MediaMarkt.pl
SE-C3T-R Słuchawki PIONEER
79.80
MediaMarkt.pl
SE-C3T-W Słuchawki PIONEER
79.80
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 16 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ douszne

Opis

wyprodukowane z aluminium Aluminium jest niesprężystiejsze, aniżeli tworzywo nienaturalne, które może wpadać w drgania i wywoływać zniekształcenia muzyki. Dźwięk C3 jest rygorystyczny, żywy i pełen energii. Ponieważ obudowa słuchawek i podstawa napędu są wykonane z metalu, możesz usłyszeć więcej szczegółów, poczuć naturalny rytm i radować się głębokim basem bez brzęczenia.

atrakcyjne wykończenie w jednolitym kolorze Aluminium jest nieprzeciętną bazą dla palety lśniących wykończeń. Obróbka aluminium pozwala na uzyskanie unikalnej, wysokiej jakości tekstury, która jest finezyjna, ekskluzywna i wyszukana.

Nie ma tu także gryzących się barw: słuchawki, gumki i kable są w podobnym odcieniu, dostosowane do Twojego ubioru. Znakomite wykończenie i materiały świadczą o tym, iż jesteś kimś, dla kogo prawidłowy dźwięk ma znaczenie.

Łatwe sterowanie telefonem Odbieranie połączeń telefonicznych w drodze jest łatwe. Na kablu znajduje się smukły element sterujący z łatwym w obsłudze przyciskiem pozwalającym na odbieranie i kończenie rozmów bez konieczności przerywania spaceru.

Mikrofon i elementy sterujące współpracują z większością marek smartfonów. Naturalny vokal i bas Pioneer wybrał obszerny 10 mm (13/32˝) aktywny napęd do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości. Zamknięte w aluminiowej podstawie i obudowie napędy wytwarzają niezwykle czysty i aktywny dźwięk, od najgłębszych basów do tonów o wysokiej częstotliwości.

Ze ściśle przylegającymi gumkami (można wybierać spomiędzy wielkości XS/S/M/L) muzyka może wypełnić twoje wewnętrzne życie....