Pioneer SE-C4BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pioneer SE-C4BT oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Pioneer SE-C4BT-R
119.99
OleOle!
-14%
Pioneer SE-C4BT-GR
119.99
OleOle!
-14%
PIONEER SE-C4BT Czarne
119.99
Neonet.pl
Pioneer SE-C4BT-R
135.09
RTV EURO AGD
Pioneer SE-C4BT-GR
135.09
RTV EURO AGD
PIONEER SE-C4BT Turkusowe
135.09
Neonet.pl
PIONEER SE-C4BT Czerwone
135.09
Neonet.pl
Pioneer SE-C4BT-W
138.99
OleOle!
Pioneer SE-C4BT-W
138.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 16 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

Uwolnij swoją muzykę


Słuchawki bezprzewodowe Pioneer C4 SE-C4BT oferują sporo funkcji. Sport na świeżym powietrzu, droga do pracy czy relaks - słuchawki zanurzą Cię komfortowo w świecie fantastycznego brzmienia. Długa żywotność baterii pozwala radować się choćby 6 godzinami bezprzewodowej muzyki lub rozmowy.

rewelacyjny dźwięk


Czułe napędy C4 z magnesem o pokaźnej średnicy (8mm) wyprodukowanym z metali ziem rzadkich zwiększają dynamikę, rozdzielczość, pogłębiają bas i precyzują dźwięk w wysokim i średnim zakresie. Konstrukcja bezpośredniego konstrukcji w uchu kieruje napęd i końcówkę bezpośrednio do ucha wewnętrznego dla poprawionej reakcji basu, izolacji dźwięku i dobrania.


komfortowe sterowanie


Trzy przyciski i mikrofon pozwalają sterować muzyką i życiem, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfonu. Wykonuj szereg czynności za pomocą sporych przycisków i głosu.

Steruj głosem


Pozostań połączony bezprzewodowo z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przez sterowanie głosem. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz czatować przez telefon bezprzewodowo i poprosić Siri na iPhone lub Google Assistant o pomoc bez dotykania telefonu.


Słuchaj dłużej, ładuj szybciej


sprawna bateria oferuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu. Korzystaj z muzyki bezprzewodowo i nie martw się o baterię.

Sparuj dwa telefony


Funkcja Multi-point pozwala scalić dwa smartfony naraz. Odbieraj rozmowy jednym telefonem i słuchaj muzyki na drugim. To fantastyczne rozwiązanie dla osób z telefonem służbowym i prywatnym.


luksusowa aplikacja Pioneer Notification


Aplikacja Pioneer Notification (wersja dla systemu Android) odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak SMS, co nadzwyczajnie się przydaje, gdy nie możesz sięgnąć po swój telefon. Skonfiguruj aplikację, tak by odczytywała informacje, e-maile, aktualizacje i więcej.