Pioneer SE-C7BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pioneer SE-C7BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pioneer SE-C7BT-W
149.99
RTV EURO AGD
PIONEER SE-C7BT Białe
149.99
Neonet.pl
Pioneer SE-C7BT-W
149.99
OleOle!

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 16 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

ekskluzywna aplikacja PIONEER Notification Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza lub odsłuchuj wiadomości i dużo więcej.

Połączenie Bluetooth z NFC Te słuchawki eliminują problemy z połączeniem, jakie występowały wcześniej. W sytuacji telefonów z NFC wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie, a technologia Bluetooth zintegruje je samoczynnie.

komfortowe, komfortowe i stylowe Miękki i wygodny pasek na kark dostosowuje się bez przesuwania i można go złożyć umożliwiając kompaktowe przechowywanie, w trakcie gdy zamek trafnie utrzymuje dostarczone słuchawki.

Pałąk karkowy, słuchawki i wkładki douszne pozostały dostosowane do siebie kolorystycznie, w trakcie gdy powierzchnia wytworzona z Alumit znamionuje się teksturą o wysokim połysku. Instynktowne zdalne sterowanie przy pomocy trzech intuicyjnych przycisków można odbierać, obsługiwać i kończyć rozmowy.

Można też regulować siłę głosu, odtwarzać / zatrzymywać utwory, a także pomijać utwory. Czysty i energiczny dźwięk Przetworniki z magnesem wykonanym z ziem rzadkich produkują bardzo silny bas, który nie przytłacza wyraźnego obszaru środkowego utworu.

Przekonaj się o płynnym sposobie odtwarzania i muzycznej sile wyrazu. Aluminiowa pokrywa i cokół pokrywa i cokół zostały wytwarzane z masywnego aluminium, dzięki czemu możesz usłyszeć detale i radować się głębokimi basami bez drgań.

Dźwięk jest czysty, spójny i pełen energii....