Pioneer SE-C8TW promocja 2021

Cena499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Top Hi-Fi & Video Design

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

elitarnA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza albo odsłuchuj wiadomości i niemało więcej.

DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

pokrywa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie w pełni naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Obudowa ma diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE instynktownE Od razu po prostu doskonałe: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki upraszczają rozpoznanie, dla której strony przeznaczona jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, w trakcie gdy powierzchnia z wypustkami zagwarantuje optymalne dobranie.

idealnE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami produkowanymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, podczas gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki znamionuje się obszerniejszą energią.

Wkładki do uszu w wymiarze S / M / L korzystne uszczelnienie dla doskonałego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo za pomocą mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

przystępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy albo poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Dzisiaj przystępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, producenta Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, komfortowym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, aby uprościć korzystanie z muzyki....