Pioneer SE-MJ553BT promocja 2021

Cena189.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Pioneer X-CM66D-W Design, brzmienie i komfort streamingu - wszystko w jednym Design inspirowany stylem skandynawskim z imitacją buka albo orzecha sprawia, iż amplituner X-CM 66D jest sprzętem HiFi, który szczególnie korzystnie wkomponowuje się w wnętrza.

Dzieje się tak, ponieważ ta mikro wieża składa się co prawda z dwóch głośników i centralnego odtwarzacza CD, jednak w przypadku ustawienia na leżąco stanowi wzrokowo jedną całość. Oczywiście można postawić oba głośniki w pionie, a także z dala od siebie - jak wyłącznie zechcesz.

w sytuacji tego wyposażenia udało się uzyskać genialną równowagę pomiędzy postępowymi funkcjami a konwencjonalnym komfortem obsługi: DAB oraz FM gwarantują odbiór radia – dzięki łącznie 40 przyciskom wyboru stacji ich dobór jest stanowczo komfortowy.

Jeśli dobór stacji ma być jeszcze większy, przystępne jest radio internetowe TuneIn z tysiącami nadawców. Elastycznie można spełnić swoje solidne życzenia muzyczne: wystarczy po prostu włożyć ulubioną płytę CD i nacisnąć przycisk Start.

Prześlij muzykę z komórki przez Bluetooth do urządzenia. Możesz również włożyć pamięć USB z plikami MP3 do portu USB na panelu przednim. Jeśli nawet to nie wystarcza, zarejestruj się w serwisie Spotify i korzystaj z obejmującego ponad 25 milionów tytułów archiwum muzycznego.

W każdym razie czeka Cię zaskoczenie, jak prosto amplituner X-CM 66 D o mocy 2x15 Watt wypełni muzyką Twój salon, też sypialnię, gdzie możesz skorzystać z indywidualnie programowalnej funkcji budzenia amplitunera X-CM 66 D.

Słuchawki SE-MJ553BT-W DŹWIĘK: Głęboko rezonująca reprodukcja niskiej częstotliwości z przetwornika 40 mm daje prawdziwy bas. DESIGN: technologia Bluetooth® dla nieskomplikowanego parowania do 8 maszyn. Sterowanie odtwarzaniem muzyki i zestawem głośnomówiącym są zaimplementowane w obudowę, umożliwiając łatwą obsługę.

Kompaktowa składana konstrukcja. DopasowanIE: wielki i komfortowy pałąk wyściełany poduszką. INNE FUNKCJE: Aż do 15 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki / prowadzenia rozmów i akumulatorek z funkcją szybkiego ładowania gwarantującą pełne naładowanie w ciągu 4 godzin.

Specyfikacja: średnica membrany: 40 mm pasmo przenoszenia: 10 - 22 000 Hz zasięg Bluetooth: 10 m czas odtwarzania: 15 h waga: 170 g