Pioneer SE-MJ561BT promocja 2021

Cena339.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

rewelacyjne w podróży Składane słuchawki Pioneer SEMJ561BTS to wyśmienite rozwiązanie dla osób aktywnych, które nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką podczas podróży, a równocześnie zależy im na wysokiej jakości dźwięku.

Skonstruowane z najlepszych tworzyw i części, są idealnym rozwiązaniem do słuchania muzyki w domu jak i poza domem. Lekkie i funkcjonalne Niska waga – tylko 160 g i praca aż do 15 godzin bez ładowania, czynią te słuchawki niezwykle ergonomicznymi i komfortowymi w używaniu.

Zabierz je ze sobą i podróżuj przy dźwiękach muzyki. Pożegnaj kable Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS znamionują się konstrukcją rodzaju „wszystko w jednym", dzięki temu żadne kable nie będą Tobie przeszkadzać.

regulowane elementy nauszne i ergonomiczny pałąk na głowę pełną swobodę ruchów. Czysty dźwięk Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS wyekwipowano w przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają głębokie brzmienie tonów niskich i czysty dźwięk.

Pasmo przenoszenie wynosi minimalnie od 9 Hz do maksymalnie 22 000 Hz. Luźne i komfortowe Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS mają funkcje Bluetooth oraz NFC, która pozwala na łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami.

Możesz dopasować słuchawki ze swoim smartfonem i dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi prowadzić rozmowy telefoniczne. Przyciski do sterownia umieszczone są na obudowie słuchawek....