Plantronics .Audio 478 promocja 2019

Cena186.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie 4IP.pl

Parametry

Producent:Plantronics
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Plantronics.Audio 478 DSP USB słuchawka nagłowna na dwoje uszu do Skype Plantronics.Audio 478 DSP USB to lekka, wygodna słuchawka nagłowna o składanej konstrukcji, dzięki temu nieprzeciętnie sprawdza się w podróży.

wbudowane na kablu przyciski regulacji głośności oraz odbierania i kończenia połączeń ponadto podnoszą komfort użytkowania. Dodatkowo słuchawki mają atest Skype – technika cyfrowego przetwarzania sygnałów i mikrofon z funkcją redukcji szumów klarownie czysty dźwięk w trakcie rozmów.

właściwości towaru certyfikat Skype™ Podłączenie przez złącze USB Mikrofon z redukcją szumów otoczenia Cyfrowe przetwarzanie sygnałów wbudowany na kablu adapter do kontroli połączeń i regulacji głośności Składana kompozycja Długość przewodu: 2m Średnica głośników: 32mm Hipoalergiczne, miękkie gąbki Pasmo przenoszenia głośników: 20Hz - 20kHz Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz 24-bitowy dźwięk HD: częstotliwość próbkowania 48 kHz Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Więcej informacji i prezentacja na stronie towaru plantronics.com Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym